professional photolaboratory

Фото на документыВартість послуги фото на документи складає від 140 грн. в залежності від розміру та кількості фотографій у комплекті.

Ціна послуги фото на документи + електронний файл складає від 180 грн. в залежності від розміру та кількості фотографій у комплекті.

Ціна послуги фото на документи у електронному варіанті 100 грн. (документальна фотозйомка + цифр. обробка під необхідний формат + запис на диск або флеш носій, відправка на e-mail (за 1 фото))

Фото на документи Ви можете зробити у нашому фотосалоні. Виготовляємо фото на всі види документів, такі як: Паспорт України, закордон. паспорт, посвідчення, пенсійне посвідчення, студентський, учнівський, посвідчення водія, фото для дозвільних документів, військовий квиток, приписне, посвідка на проживання, медична довідка (книжка), Віза (VISA), Шенгенська віза, віза США (Green Card), особиста справа, та інші документи... Розміри фотографій для документів: 3х4; 3,5 х4, 5; 4х6; 5х5; 9х12 та інші на замовлення. Фотографії для документів друкуються на професійній хімічній фотолабораторії!, що виключає можливість вицвітання або випадкового розмиття водою.

Ціни на додаткові послуги в розділі "ЦІНИ" на нашому сайті.

Правила надання фото послуг, послуг друку


Заказ звонка

Оберіть версію сайту

ru