Фото Копі Центр
послуги друку!

АКЦІЯ! При замовленні 200шт. фото на друк одного формата, знижка -10% ! Доставка по Україні.

Друк фотографій
на професійному обладнанні!

Друк фотографій виконується на професійній фотолабораторії з використанням фотопаперу та фотохімії Kodak, Fuji, що в свою чергу гарантує високу якість та довговічніть фотовідбитків! Фотозйомка на документи, портретна, також проводится на професійній фотокамері фирми Nikon, з професійним освітленням, що також забезпечує високу якість послуг! Не мало важливе, це професіоналізм наших співробітників!

Замовити дзвінок


Гарантія якості

згідно ДСТУ 1303-94

Оперативність

Оперативная обробка замовлень!

Низькі ціни

Доступні демократичні ціни!

Photo Print Studio - Якісний друк фотографій

У нашому фотосалоні Ви можете замовити на друк фотографії з будь-якого носія (USB-флеш, картка пам'яті, DVD/CD, мобільний телефон, фотоапарат та ін.), також є можливість надрукувати Ваші фото або текстові документи з електронної пошти (e- mail). Докладніше про всі послуги, які надає наш салон, Ви можете ознайомитись у розділі «ПОСЛУГИ» на нашому сайті. Всі замовлення виконуємо в максимально короткі терміни, при цьому гарантуємо високу якість послуг та відбитків, які Вас радуватимуть довгі роки.

Фотографії, виявлені класичним способом, тобто, з використанням проявника, відбілювання, фіксатора та з використанням фотопаперу та витратних матеріалів таких фірм як KODAK та Fujifilm, не вицвітають з часом, чого не досягти іншими способами друку, принаймні сьогодні.Навіщо друкувати цифрові фотографії?

На сьогоднішній день багато користувачів фотокамер практично не користуються послугами цифрового фотодруку, воліючи милуватися знімками на екранах комп'ютера, планшета або смартфона. Ну а як же те неповторне почуття завмерлої реальності і ностальгії, що щемить, яке відвідує нас, коли ми неквапливо перебираємо в руках паперові фотографії?.. Цифровий фотодрук все ще залишається затребуваним не тільки з цієї причини.

Якщо Ви зберігаєте свій фотоархів на жорсткому диску комп'ютера, ніде не продублювавши цю інформацію, Ви ризикуєте втратити найдорожчі Вашому серцю кадри завдяки вірусу або виходу вінчестера з ладу. Будь-який досвідчений користувач знає, що жорсткі диски мають звичай виходити з ладу в невідповідний момент. І далеко не завжди вдається відновити втрачені дані. Тому цифровий фотодрук – це єдиний розумний спосіб гарантувати збереження улюблених знімків.

Заказ звонка

Оберіть версію сайту