Фото на документи

professional photolaboratory

Фото на документиЦіна послуги фото на документи становить від 130 грн. залежно від розміру та кількості фотографій у комплекті.

Фото на документи Ви можете зробити у нашому фотосалоні. Виготовляємо фото на всі види документів, такі як: Паспорт України, закордон. паспорт, посвідчення, пенсійне посвідчення, студентський, учнівський, дитячий закордонний паспорт, посвідчення водія, фото для дозвільних документів, військовий квиток, приписне, посвідка на проживання, медична довідка (книжка), Віза (VISA), Шенгенська віза, віза США (Green Card), особиста справа та інші документи... Розміри фотографій для документів: 3х4; 3,5 х4, 5; 4х6; 5х5; 9х12 та інші на замовлення. Фотографії для документів друкуються на професійній хімічній фотолабораторії!, що виключає можливість вицвітання або випадкового розмиття водою.

Також у Вас є можливість замовити фото на документи із плівкового негативу

Фото на документи з негатива

Послуга "Віртуальний костюм", коли немає можливості переодягнутися в діловий костюм, а фотографія на документи потрібна терміново і щоб Ви на ній виглядали солідно, можете замовити цю послугу додатково.

Віртуальний костюм для фото на документи

Ретуш фотографії, також ця послуга доступна в нашому салоні, завдяки якій можна прибрати дрібні дефекти, такі як прищики, зморшки, порізи, синці та інші небажані дефекти які Ви хотіли б прибрати з фотографії.

Ретушь фотографії

 Ціни на додаткові послуги у розділі "ЦІНИ" на нашому сайті.

Правила надання фото послуг, послуг друку


Заказ звонка

Оберіть версію сайту

ru